24.02.2020 [pondělí], zveřejněno: 11.02.2020, kategorie: Akce pro děti

Masopustní karneval

Milí rodiče,
blíží se nám Masopustní karneval ve školce - pondělí 24.února.  Upozorňujeme, že se jedná o pondělí po jarních prázdninách.
Na tento den dětem připravte masku či převlek, něco, co mají rády. Ráno se děti do masek převlékají již při příchodu do MŠ. Budeme rádi, za nejrůznější masky. Taktéž uvítáme kreativitu ve tvorbě masek a oceníme masky, které si děti spolu s Vámi vytvoří. Vtáhnete je tak lépe do myšlenky "učení prožitkem", vyzkouší si práci s různým materiálem, podpoříte jejich fantazii a radost z prožitku. Mohou přinést třeba jen nějakou dekoraci či doplněk.
Výsledné masky nijak nehodnotíme, taktéž pokud některé dítě nechce převlek, respektujeme jeho individualitu.Jen prosím neopomeňte, že karneval ve školce máme, aby Vaše dítě nebylo smutné, že jste zapomněli masku připravit. 
Během dopoledne děti z přízemí navštíví mladší kamarády v patře, vzájemně se pozdraví a společně si zatancují. Po pobytu venku se děti již převlékají do běžného oblečení.
Pokud by někdo rád pomohl a přinesl, uvítáme karnevalovou výzdobu (konfety, balónky, girlandy, závěsné dekorace) či jiné - nejlépe s předstihem, abychom stihli třídy nazdobit v poklidu.
Děkujeme a těšíme se na karnevalový rej.